Crowdfunding udziałowy, finansowanie start up.

Crowdfunding udziałowy, finansowanie start up. Innowacyjna platforma crowdfundingowa www. crowdangels. pl została stworzona dla osób z niebanalnymi pomysłami na biznes, które wiedzą jak je skomercjalizować i poszukują wsparcia finansowego dla projektu w zamian za udziały w planowanym przedsięwzięciu.
Crowdfunding (finansowanie społecznościowe) staje się coraz bardziej popularny. Na świecie funkcjonuje ponad 600 portali crowdfundingowych i według Deloitte w 2013 roku dzięki mechanizmowi finansowania społecznościowego Internauci sfinansują projekty na łączną kwotę ponad 3 miliardów dolarów.
Jedyna w Polsce platforma - crowdfunding udziałowy.
Crowdangels. pl to pierwsza i jedyna platforma finansowania społecznościowego przedsięwzięć biznesowych w Polsce. Crowdangels. pl prezentuje nowy, rewolucyjny sposób na pozyskanie kapitału na start lub rozwój innowacyjnej działalności gospodarczej.
- Wystarczy stworzyć projekt w czterech prostych krokach, opisać cel zbiórki środków finansowych, załączyć niezbędne dokumenty, określić cel finansowy oraz pakiet udziałów lub akcji, który zostanie zaoferowany w zamian za finansowanie pomysłu ? zdradza mechanizm twórca Crowdangels. pl - Po zaakceptowaniu projektu będzie on prezentowany w serwisie crowdangels. pl, a inni użytkownicy będą mogą dokonywać wpłat, jednocześnie oczekując udziałów w prezentowanej spółce.
50 zł za udziały
Minimalna kwota wpłaty na rzecz projektu równa się wartości jednego udziału ustalonego przez użytkownika. Będzie to zawsze wielokrotność 50 zł. Już za tak niewielką kwotę można stać się udziałowcem w innowacyjnej spółce. Dokonując wpłat, każdy użytkownik serwisu crowdangels. pl automatycznie podpisuje umowę inwestycyjną z projektodawcą. Wzór umowy inwestycyjnej dostępny jest dla każdego zarejestrowanego użytkownika pod adresem:
http://www. crowdangels. pl/Umowa-inwestycyjna. html
Projekt może być prezentowany w serwisie przez okres nie krótszy niż 30 i nie dłuższy niż 180 dni. Jeżeli w wyznaczonym terminie osiągnie cel zbiórki (100%), w imieniu projektodawcy rozpoczyna się procedury prawno-księgowe w celu przekazania udziałów lub akcji osobom inwestującym w prezentowaną za pośrednictwem serwisu spółkę. Kolejnym i ostatnim krokiem jest przekazanie środków finansowych, które inwestorzy wpłacili na realizację projektu, na rzeczy pomysłodawcy.
- Jeżeli projekt nie osiągnie poziomu 100% w wymaganym czasie, pieniądze zwracane są wspierającym. Działamy w myśl zasady ziarnko do ziarnka. 50 czy 200 zł to nie jest wielka kwota, ale jak zbierze się wiele osób, które wierzą w powodzenie projektu to można zdobyć pokaźną sumę. Przekazywanie środków na poszczególne projekty odbywa się za pośrednictwem płatności PayPal oraz serwisu transferuj. pl
Strona projektu prezentowana w serwisie to zaawansowane narzędzie marketingowe. Dzięki dostępnym wtyczkom społecznościowym można promować projekt w popularnych serwisach społecznościowych. Pomysłodawca ma także dostęp do panelu dyskusyjnego, gdzie potencjalni inwestorzy będą mogli zadawać pytania na temat pomysłu. Dlatego serwis Crowdangels. pl to nie tylko opcja pozyskania kapitału. To również możliwość przedstawienia szerszemu odbiorcy swojego pomysłu w celu uzyskania opinii o projekcie, zanim faktycznie dokona się kapitałochłonnych inwestycji w swój pomysł.
- Finansujmy ciekawe pomysły i twórzmy miejsca pracy. Pomagajmy innowacyjnym pomysłom rozwinąć skrzydła jednocześnie zostając współudziałowcami we wspieranych biznesach ? zachęca pomysłodawca innowacyjnego portalu.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notowania GPW »

  Notowania GPWTreścią serwisu będą usatysfakcjonowani wszyscy inwestujący na giełdzie. Giełda Forex, notowania GPW lub surowców to domena administratorów tego portalu. Jako baza wiarygodnych aktualności i przydatnych raportów, StockOne zdobył uznanie od doświadczonych inwestorów, a także od rozpoczynających inwestycję na rynku finansowym. Ci drudzy mogą skorzystać z szerokiej gamy możliwości (podstawy rynku, słownik inwestora, baza szkoleń, analiza techniczna dla początkujących). Wiadomości z GPW pozwalają na bezzwłoczne działania. Portal StockOne istnieje w Internecie od 2010 roku (do 2012 roku istniał pod...

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anioły Biznesu »

  Anioły BiznesuJPP Investments, to znana na rynku firma konsultingowa z bogatą praktyką w prowadzeniu dużych projektów mających na celu pozyskanie finansowania od prywatnych inwestorów nazywanych Aniołami Biznesu. Firma obsługuje w tym zakresie Klientów z kraju i z zagranicy. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie oraz bardzo liczne kontakty z Aniołami Biznesu firma doradcza JPP Investments świadczy fachową pomoc na każdym etapie współpracy przedsiębiorstwa z potencjalnym inwestorem. Dodatkowo utrzymywanie bliskich relacji doświadczonych konsultantów JPP Investments z przedstawicielami firmy Klienta przy...

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie dla Młodych Wrocław »

  Mieszkanie dla Młodych WrocławStrona przedstawia w prosty i przejrzysty sposób niezbędne informacje dotyczące programu Mieszkanie dla Młodych. Znajdziesz tutaj bazę danych z nieruchomościami i możliwość zapisu na szkolenie, dzięki któremu program Mieszkanie dla Młodych nie będzie miał przed Tobą tajemnic. W każdej chwili możesz zadać pytanie ekspertom na temat treści zamieszczonych na stronie lub jakikolwiek inny temt dotyczący programu Mieszkanie dla Młodych Wrocław. ...

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »