Gotowkanajuz.pl


Masz kłopoty finansowe i zastanawiasz się nad tym, jak je rozwiązać? Tak się składa, że nasza pomoc dotyczy właśnie problemów finansowych. Można powiedzieć, że już od ponad 5 lat tworzymy innowacyjne rozwiązania finansowe. Warto też podkreślić, że proponowane przez nas rozwiązania skierowane są do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leasing konsumencki »

  Leasing konsumenckiW ostatnim czasie na polskim rynku pojawiła się konkurencja dla kredytów samochodowych jaką jest leasing konsumencki. Usługa ta polega tym, że klient wpłaca leasingodawcy część wartości nowego auta. Zaś pozostałą część należności reguluje w postaci miesięcznych rat.

  Mimo, że leasing konsumencki dla klientów nieprowadzących działalności gospodarczej był dostępny już wcześniej, to przeszkodą były wieloznaczne przepisy podatkowe. Zmieniło się to, gdy na początku lipca 2011 r. została wprowadzona nowa ustawa.
  Struktura leasingu konsumenckiego jest prawie identyczna jak w przypadku ...

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • System POS »

  System POSFirst Data Polcard jeden z wiodących przedstawicieli branży systemów płatności elektronicznych bardzo serdecznie zaprasza do przystąpienia do współpracy wszystkie firmy i przedsiębiorstwa, które chcą zagwarantować swoim kontrahentom najwyższej jakości i nowoczesną obsługę. Polcard dostarcza swoim partnerom m. in. profesjonalne i dostosowane do potrzeb handlowych terminale POS - Point of Sale, zarówno stacjonarne jak i przenośne, obsługujące wszystkie dostępne w użytku karty płatnicze. Specjalne systemy POS sterujące obsługą e-płatności, umożliwiają błyskawiczne i bezpieczne transakcje na linii...

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Twój Kredyt sp.z o.o. »

  Twój Kredyt sp.z o.o.Masz problemy finansowe i zastanawiasz się nad pożyczką? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z naszą ofertą. Proponujemy produkt, który jest bezkonkurencyjny (dobrze podkreślić, że w przypadku gwaranta akceptujemy negatywną historię kredytową).
  Warto też wiedzieć, że kierujemy się w stronę klientów indywidualnych i przedsiębiorstw....

  Data dodania: 04 02 2019 · szczegóły wpisu »