Strony związane z hasłem 'Przemysł':

 • Taśmy siatkowe »

  Taśmy siatkoweNa opisywanej stronie internetowej internauta odnajdzie niemalże wszystkie renomowane urządzenia wykorzystywane do budowy sieci transportu wewnętrznego. Zajmujemy się doradztwem technicznym a także dystrybucją produktów takich fabrykantów jak Rulmeca czy Cross Morse. Z przedstawianej strony webowej uczyniliśmy pokaźny katalog dostępnych urządzeń. Użytkownicy wchodząc w odpowiednią sekcję trafią w niej na fachowe dane dotyczące standardów wytworzenia maszyn, podobnie jak ich rodzajów czy parametrów technicznych. Ponadto firma poszczycić się może logo ?Rzetelna firma?. W przypadku jakichkolwiek ...

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masters - Instalacje Przemysłowe z Tworzyw Sztucznych »

  Masters - Instalacje Przemysłowe z Tworzyw SztucznychFirma Masters jest Autoryzowanym Partnerem firmy Georg Fischer +GF+ w zakresie dystrybucji elementów do budowy systemów rurociągowych z tworzyw sztucznych.
  Oferujemy produkty najwyższej jakości służące do budowy rurociągów dla zastosowań przemysłowych, sieci wodociągowych i gazowych oraz instalacji sanitarnych. Wszystkie oferowane produkty posiadają niezbędne certyfikaty zarówno do budowy instalacji lądowych, jak również zezwolenia Instytucji Klasyfikacyjnych pozwalające na zastosowanie w budownictwie okrętowym.

  W naszej ofercie posiadamy:

  - zawory kulowe
  - zaw...

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »