Strony związane z hasłem 'przydomowe oczyszczalnie':

 • EKOAGENT - oczyszczalnie przydomowe Bydgoszcz »

  EKOAGENT - oczyszczalnie przydomowe BydgoszczSpecjalizujemy się w projektowaniu, sprzedaży, montażu oraz serwisie przydomowych oczyszczalni drenażowych (drenaż w obsypce z kamienia, na pakietach rozsączających, tunele filtracyjne INFILTRATOR), biologicznych (SBR, hybrydowe, ze złożem biologicznym, z osadem czynnym) oraz hydrofitowych. Zakładamy również oczyszczalnie przyobiektowe m. in, dla hoteli, pensjonatów czy gospodarstw agroturystycznych. Prowadzimy sprzedaż biopreparatów do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Przewidujemy takie sposoby płatności jak: gotówka, przelew, sprzedaż ratalna, leasing. Urządzenia oraz technologie d...

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba »

  SzambaSatysfakcja naszych klientów zamiarem naszej firmy. Posiadamy duże doświadczenie w branży związanej z odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków bytowych. Jednym z naszych wyrobów jest ekologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków. Następnym produktem którym posiadamy jest ekologiczny pojemnik do gromadzenia ścieków bytowych. Również nasza firma dysponuje separatorami tłuszczui oleju, które używa się wszędzie tam, gdzie pojawiają się ścieki zawierające składnikitłuszczowe. Proponowane przez firmę studzienki kanalizacyjne idealnie nadaje się do instalacji w gruntach niestabilnych. Działamy szybko, t...

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków »

  Oczyszczalnie ściekówLata doświadczeń nauczyły nas, jak ważne dla inwestorów i dystrybutorów są rozwiązania, które wzbogacają ich ofertę. Właśnie dlatego, specjalnie dla firm działających w obrębie asenizacji ścieków bytowo-gospodarczych przygotowaliśmy ofertę na:
  przydomowe oczyszczalnie ścieków AT
  kontenerowe oczyszczalnie ścieków SX-P
  Nasze usługi kierujemy również do przemysłu - w ofercie mamy szereg wyrobów z tworzyw termoplastycznych (PP, PE, PVC, PVDF). Opracowując je zadbaliśmy o odporność na maksymalnie szeroką gammę środków chemicznych. Do tej grupy produktów należą między innymi:
  zbi...

  Data dodania: 02 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Univers »

  UniversNasza firma zajmuje się wodociągami w Łodzi lub kanalizacją, dlatego, jeśli chcesz się zająć instalacją sieci wod-kan w województwie łódzkim, oddaj to w nasze profesjonalne ręce.

  Specjalizujemy się w projektowaniu przyłączy wodociągowych, a także w projektowaniu kanalizacji. Z najwyższą precyzją tworzymy przydomowe oczyszczalnie ścieków, żeby Twój dom mógł w pozytywny sposób wpływać na środowisko. W naszej ofercie oprócz budowy wodociągów w Łodzi znajduje się również podłączenie do sieci wodociągowej Łódź.

  W naszej firmie oprócz budowy wodociągów w Łodzi oraz instalacji w...

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »