Pibed.pl - Pracownia Kreacji

Pibed.pl - Pracownia Kreacji W PIBED projektujemy i tworzymy strony i aplikacje internetowe. Tworzymy projekty graficzne, wizualizacje 3D oraz fotografie reklamowe.

Co robimy

Nie sprzedajemy prowizorki, szybkich poprawek przybranych w bibułę i wstążki. Nasza metoda polega na przeprowadzeniu dokładnych badań, spotkaniach z klientami i zadawaniu całej masy pytań często takich, które są trudne lub niewygodne.

Robimy to, aby pomóc wydobyć to, co jest kluczowe, co definiuje produkt lub usługę. Wierzymy, że tworzenie wizerunku i projektowanie produktów idą w parze, ponieważ esencja marki musi być obecna we wszystkim, co klient widzi, słyszy i dotyka.

Upewnij się, że Twoja marka komunikuje czysty, niepowtarzalny przekaz tego, co możesz zrobić dla swojego klienta.

Pracownia kreacji PIBED zajmuje się długoterminowym, strategicznym podejściem do rozwoju i wzmocnienia marki. Tworzymy innowacyjne sposoby budowania wizerunku poprzez opracowanie pomysłowej narracji i wiadomości przekazywanych za pomocą produktu i jego opakowania.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hydrolizat kolagenowy to nowoczesny i bardzo nośny marketingowo składnik »

  Hydrolizat kolagenowy to nowoczesny i bardzo nośny marketingowo składnikHydrolizat kolagenowy to innowacyjny i bardzo nośny marketingowo składnik żywności. Globalnie wielkim zainteresowaniem cieszą się ekskluzywne wyroby cukiernicze zawierające kolagen. NatiCol(R) to znakomity dodatek do wyrobów takich jak przykładowo kawa, dający sposobność walki ze zmarszczkami podczas chwili przyjemności wynikającej z jej picia. Zdaniem ekspertów wykorzystanie kolagenu jako dodatku do ekskluzywnych wyrobów cukierniczych to przyszłe dni dla towarów tej branży. W ostatnim czasie wielu cukierników, producentów kawy, kakao i słodyczy oraz soków włączyło produkty kolagenowe do indyw...

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe spółki »

  Gotowe spółkiJako odpowiedź na różnorodne zapotrzebowania właścicieli firm w ramach udzielania im wsparcia przy rejestracji działalności gospodarczej (by mogli oni zaoszczędzić czas, pomniejszyć rozchody itd. ), oferujemy Państwu niebagatelną paletę usług wypełniających powyższe oczekiwania. Katalog usług obejmuje m. in. : sprzedaż czystych spółek z o. o., rejestrowanie spółek z o. o., wprowadzanie wpisów w KRS-ie, wpisywanie działalności gospodarczej. Nasz doświadczony personel wciąż ma w pamięci jedną najważniejszą zasadę, to znaczy zapewnienie Klientom pełnego komfortu. Dzięki temu m. in. maksymalnie og...

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie samochodów Kraków. Reklama na pojazdach. »

  Oklejanie samochodów Kraków. Reklama na pojazdach.Zmiana Koloru Nadwozia to pasjonaci.
  Naszą pasją są kolory, dlatego pracujemy na materiałach,
  które mogą zarówno nadać życiu nowych barw,
  jak również przybrać dowolny kształt.

  Od 12 lat zajmujemy się oklejaniem wszelkiego typu powierzchni,
  w tym przede wszystkim samochodów.

  A rok temu zainicjowaliśmy nowatorski pomysł oklejania frontów meblowych i wdrażamy go w życie,
  by także Twoje mieszkanie wyglądało jak nowe, przy niewielkiej inwestycji.

  Pracujemy na doskonałych materiał renomowanych producentów,
  tj: amerykańska Avery ...

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »