Innovagtech - monitoring gps pojazdów


Zapewniamy usługi monitoringu GPS pojazdów i obiektów włączając monitoring osób starszych i dzieci ale również zwierząt domowych. Zespół InnovaGTech to specjaliści z doświadczeniem z różnych dziedzin. Realizujemy kompleksowe złożone projekty biznesowe. Nasza firma została utworzona przez osoby posiadające duże doświadczenie w branży usług IT realizowanych w lokalnych i międzynarodowych projektach. Dostarczamy usługi geoprzestrzenne umożliwiające usprawnianie wielu procesów biznesowych. Posiadamy doświadczonych programistów oraz specjalistów w realizacji projektów pozyskania i migracji danych dla wielu dużych spółek sieciowych.
Realizujemy projekty usprawniające procesy zarządzania flotami pojazdów użytkowych poprzez zastosowanie nowoczesnych i innowacyjnych kompleksowych aplikacji. Nasze oprogramowanie zapewnia optymalizację tras dystrybucji, administrację pojazdami i nadzór nad kosztami związanymi z realizacją zadań operacyjnych firm z wykorzystaniem pojazdów. Usługi te umożliwiają osiąganie oszczędności operacyjne na kosztach transportu.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leasing konsumencki »

  Leasing konsumenckiW ostatnim czasie na polskim rynku pojawiła się konkurencja dla kredytów samochodowych jaką jest leasing konsumencki. Usługa ta polega tym, że klient wpłaca leasingodawcy część wartości nowego auta. Zaś pozostałą część należności reguluje w postaci miesięcznych rat.

  Mimo, że leasing konsumencki dla klientów nieprowadzących działalności gospodarczej był dostępny już wcześniej, to przeszkodą były wieloznaczne przepisy podatkowe. Zmieniło się to, gdy na początku lipca 2011 r. została wprowadzona nowa ustawa.
  Struktura leasingu konsumenckiego jest prawie identyczna jak w przypadku ...

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • LINCOR - lokalizacja GPS, monitorowanie GPS, producent »

  LINCOR - lokalizacja GPS, monitorowanie GPS, producentLINCOR jest producentem urządzeń GPS GPRS CAN eCall [erp, lokalizacja, monitorowanie, system monitorowania, systemy monitorowania, monitoring online, monitoring gps, gps monitoring, monitoring pojazdów, zarządzanie flotą, gps online, systemy GPS]. Zajmujemy się produkcją urządzeń elektronicznych służących do zarządzania flotą pojazdów.   Jesteśmy także integratorem systemów informatycznych. Firma sprzedaje swoje wyroby wyłącznie do dystrybutorów - hurtowników, którzy rozprowadzają urządzenia do klienta końcowego. Najwyższa jakość produktów jak również ich innowacyjność została uznana już w dru...

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Satis Gps Sp. z o.o. »

  Satis Gps Sp. z o.o.Monitoring GPS pojazdów to rozwiązanie, które w wielu firmach doskonale się sprawdzi, jeśli będziecie chcieli z niego skorzystać zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Stale pracujemy nad naszymi rozwiązaniami technicznymi, dzięki czemu z naszą ofertą monitorowanie firmowych pojazdów stanie się znacznie łatwiejsze. Dbamy o to, by każdy klient otrzymał rozwiązania dopasowane do jego indywidualnych potrzeb....

  Data dodania: 26 06 2018 · szczegóły wpisu »