Stacja diagnostyczna AUTOZAK Kędzierzyn

Stacja diagnostyczna AUTOZAK Kędzierzyn Kędzierzyn-Koźle jest siedzibą przedsiębiorstwa AUTOZAK. Firma ta jest wielobranżowa. W ramach prowadzonej na zasadach Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Kędzierzynie stacji diagnostycznej wykonywane są przeglądy rejestracyjne oraz drobne usługi warsztatowe.

Ponadto AUTOZAK to także transport cysternami - międzynarodowy drogowy transport ciekłych materiałów niebezpiecznych zgodny z umową ADR.

Ostatni element działalności AUTOZAK'a to usługi dźwigowe - przedsiębiorstwo wynajmuje dźwigi oraz oferuje usługi dźwigowe wykonywane przez wykwalifikowanych operatorów.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transport Wrocław »

  Transport WrocławTransport towarów w kraju i za granicą to podstawa działalności firmy Mirotrans. Korzystamy z nowoczesnych pojazdów o ładowności do 1,5 tony. Są to auta przeznaczone do transportu mebli. Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe to kolejna dziedzina naszej działalności. Świadczymy lokalne przeprowadzki mieszkań oraz biur, jak również przeprowadzki poza granicami Polski. Ogromne doświadczenie jakie posiadamy jest naszym niewątpliwym atutem....

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • CRDS »

  CRDSświetny samochód to auto całkowicie sprawne i bezpieczne ? dlatego też wszelkie usterki i awarie należy usuwać na bieżąco. Ze stuprocentową pewnością natomiast nie musimy tego robić własną pracą ? zwłaszcza, jeśli nie mamy odpowiednich ku temu umiejętności. Chłopcy i dziewczęta z okolic Zgierza najlepiej zrobią, jeżeli ze swoimi problemami zgłoszą się do specjalistycznego serwisu Common Rail Diesel Serwis. Używając usług tego warsztatu łatwo i prędko poradzimy sobie z awariami takich części jak wtryskiwacze, pompy wtryskowe czy paski rozrządu. Co ważne, naprawa samochodu nie wyniesie nas dużo ...

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • EAutoSklep »

  EAutoSklepWitamy w eAutoSklepie w serwisie internetowym z częściami do samochodów.

  Głównym profilem działalności Firmy jest dystrybucja części samochodowych na terenie całego kraju w produkty renomowanych firm.

  Nasz zaawansowany system informatyczny oparty na technologii TecDoc pozwala na szybki i łatwy wybór części samochodowych w super atrakcyjnych cenach.

  Nasza Firma powstała w 1995r. Ze wszech miar staraliśmy się sprostać oczekiwaniom i wymaganiom rynku, przez co pozyskaliśmy poważną grupę lojalnych, długoletnich przyjaciół w osobach naszych klientów. Chcielibyśmy, a...

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »