Parking P1

Parking P1 Parking P1 zapewnia dogodną lokalizację (7 km od lotniska Warszawa Modlin), dużą ilość komfortowych miejsc parkingowych (270) dla samochodów osobowych, TIR-ów oraz zadaszone miejsca dla klientów VIP. Oferujemy transfer w obie strony samochodem przystosowanym do przewozu dzieci. Stałym klientom gwarantujemy korzystne rabaty. Teren parkingu jest całodobowo monitorowany oraz dozorowany. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Parking lotnisko »

  Parking lotniskoJeżeli wybierają się Państwo na Parking Okęcie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.
  Mieścimy się w miejscowości Raszyn, to dzięki nam zmniejszysz koszt twojej wyjazdu, mamy konkurencyjne ceny w stosunku do innych instytucji typu Parking Lotnisko.
  Jakikolwiek z naszych klientów objęty jest ubezpieczeniem własnego auta w czasie podróży, na dodatek zapewniamy bezpłatny transport na aerodrom oraz internet na parkingu.
  Możliwość rezerwacji online przy pomocy naszej strony internetowej.
  Z nami Państwa urlop minie bez obaw o swoje auto.
  Parking posiada polisę OC w...

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parking Pyrzowice Alda »

  Parking Pyrzowice Alda?Alda? jest najdłużej działającym prywatnym parkingiem przy Lotnisku w Pyrzowicach, jesteśmy z Państwem już ponad 5 lat. Zostaliśmy obdarzeni zaufaniem już przez wielu Klientów. Zaufaj nam też! Pozostaw pod swą nieobecność samochód pod naszą opieką, a gwarantujemy że się nie zawiedziesz. Za główny cel stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Naszym atutem jest fakt, iż nasz parking znajduje się tylko 150m od terminali (dojście z parkingu zajmuje niecałe 4min.). Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, również pod telefonem. Nasz Parking - parking pyrzowice mieści się na ...

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parking DARKO »

  Parking DARKOFirma Darko od wielu lat prowadzi parking przy lotnisko Balice Kraków. W chwili obecnej oferuje 200 miejsc parkingowych. Nasz parking jest w pełni strzeżony. Obsługujemy klientów 24h siedem dni w tygodniu. Przyjmujemy rezerwacje osobiści i telefonicznie. Nasz parking mieści się 1 minute od lotniska Balice. Na życzenie klienta transport na terminal gratis. ...

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »