Parking P1

Parking P1 Parking P1 zapewnia dogodną lokalizację (7 km od lotniska Warszawa Modlin), dużą ilość komfortowych miejsc parkingowych (270) dla samochodów osobowych, TIR-ów oraz zadaszone miejsca dla klientów VIP. Oferujemy transfer w obie strony samochodem przystosowanym do przewozu dzieci. Stałym klientom gwarantujemy korzystne rabaty. Teren parkingu jest całodobowo monitorowany oraz dozorowany. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Parking lotnisko »

  Parking lotniskoJeżeli wybierają się Państwo na Parking Okęcie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.
  Mieścimy się w miejscowości Raszyn, to dzięki nam zmniejszysz koszt twojej wyjazdu, mamy konkurencyjne ceny w stosunku do innych instytucji typu Parking Lotnisko.
  Jakikolwiek z naszych klientów objęty jest ubezpieczeniem własnego auta w czasie podróży, na dodatek zapewniamy bezpłatny transport na aerodrom oraz internet na parkingu.
  Możliwość rezerwacji online przy pomocy naszej strony internetowej.
  Z nami Państwa urlop minie bez obaw o swoje auto.
  Parking posiada polisę OC w...

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parkingi przy Lotniskach we wszystkich miastach »

  Parkingi przy Lotniskach we wszystkich miastachSerwis Lotnisko-Parkingi oferuje 12 tys. miejsc parkingowych przy wszystkich lotniskach w Polsce, jak Parkingi Lotnisko Okęcie, Parkingi Przy Lotnisku Rębiechowo, Parkingi Lotnisko Pyrzowice i wielu innych miastach w kraju oraz za granicą.
  U nas masz gwarancję najniższej ceny, rezerwacja, a także zmiana terminu oraz rezygnacja są bezpłatne.
  Wszystkie parkingi w ofercie zapewniają gratisowy transfer na lotnisko oraz odbiór z lotniska po powrocie. Wszystkie są strzeżone oraz ubezpieczone oraz posiadają szereg innych udogodnień.


  Serwis Lotnisko-Parkingi stworzony zost...

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Parking DARKO »

  Parking DARKOFirma Darko od wielu lat prowadzi parking przy lotnisko Balice Kraków. W chwili obecnej oferuje 200 miejsc parkingowych. Nasz parking jest w pełni strzeżony. Obsługujemy klientów 24h siedem dni w tygodniu. Przyjmujemy rezerwacje osobiści i telefonicznie. Nasz parking mieści się 1 minute od lotniska Balice. Na życzenie klienta transport na terminal gratis. ...

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »