Wynajem nieruchomości komercyjnych

Wynajem nieruchomości komercyjnych Prężnie rozwijająca się firma Wydawnicza Park z miasta Łódź oferuje lokale magazynowe, handlowe, użytkowe i usługowe do wynajmu a cały kompleks rozciąga się na powierzchni 9000 metrów kwadratowych.
Jeśli ktoś chce rozpocząć działalność w Łodzi w dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta to wynajem nieruchomości komercyjnych skierowany jest właśnie do nich.
Dobrze zaprojektowany kompleks o ciekawej architekturze zapewnia wynajmującym dobre warunki do prowadzenia interesów i rozwoju swojej firmy.
Organizacja Wydawnicza Park Łódź szczyci się dużą rutyną, natomiast lokale są rozległe, przestronne, wygodne i wielofunkcyjne.
Nieruchomość składa się z 7 nowoczesnych budynków, z łatwym dojazdem, parkingami oraz windami towarowymi.
Inwalidzi nie będę mieli problemu z poruszaniem się na terenie nieruchomości oraz w lokalach ponieważ cały kompleks budynków wraz z infrastrukturą jest przystosowany dla ludzi niepełnosprawnych.
Wynajem lokali w tym miejscu Łodzi to lokale, które zapewniają komfort, wysoką jakość za niską cenę a także gwarancję i spokój prowadzenia biznesu.
Wydawnicza Park Łódź nie dyskryminuje mikro i małych przedsiębiorstw, które są tak samo traktowane jak duże, zagraniczne korporacje, które mają swoje przedstawicielstwo w Polsce.
Zespół pracowników obsługujących wynajem lokali komercyjnych to zgrana i skuteczna ekipa.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nowe mieszkania Warszawa »

  Nowe mieszkania WarszawaUnidevelopment Sp. z o.o. jest warszawskim deweloperem, którego kompleksowa oferta obejmuje zarówno domy jednorodzinne, jak również mieszkania w budynkach wielorodzinnych. Firma jest obecna ponadto w sektorze nieruchomości komercyjnych, oferując między innymi powierzchnie pod wynajem biur. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do skorzystania z naszej oferty....

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • TEMAR Spółka Akcyjna Deweloper Sp.K. »

  TEMAR Spółka Akcyjna Deweloper Sp.K.. Temar to doświadczony deweloper z Wrocławia, który ma na koncie wiele udanych inwestycji w całym mieście. Przystępując do realizacji zawsze projektujemy ją tak, by nasi klienci byli z niej maksymalnie zadowoleni. Wybieramy miejsce, które będzie z jednej strony zaciszne i zielone, a z drugiej doskonale skomunikowane ze wszystkimi najważniejszymi punktami stolicy Dolnego Śląska....

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Promenady IV VD »

  Promenady IV VDNowe mieszkania we Wrocławiu powstają obecnie na nowoczesnych osiedlach, które budują wrocławscy deweloperzy. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście mieszkania śródmieście Wrocław. Wynika to z tego, że każdy chce zamieszkać jak najbliżej pięknego centrum Wrocławia. Ciekawych ofert sprzedaży nieruchomości warto jest szukać na przykład na stronach internetowych deweloperów wrocławskich. Można tam bowiem odnaleźć mieszkanie specjalnie dla siebie....

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »