Elektronarzędzia - serwis, naprawa, konserwacja

Elektronarzędzia - serwis, naprawa, konserwacja Wszystkich profesjonalistów i amatorów zapraszamy na stronę internetową elektroserwisu Kosar www.kosar.pl. Zapoznacie się Państwo na niej ze szczegółową ofertą napraw maszyn i urządzeń oraz będzą mieli Państwo możliwość zapoznania się z charakterystyką naszego przedsiębiorstwa. Wygodny formularz zgłoszenia naprawy on-line umieszczony na naszej stronie pozwala oszczędzać pieniądze i czas. Nie musisz już osobiście jechać z narzędziami do serwisu a przekażesz je za pośrednictwem kuriera (cena około 25 zł). Dzięki temu, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, Kosar - Serwis Elektronarzędzi Poznań działa nie tylko na terenie Wielkopolski ale dostęp mają do niego klienci z całego kraju.Naszymi kluczowymi zadaniami są przede wszystkim naprawa elektronarzędzi wielu producentów i marek. Doświadczeni specjaliści służą fachowym doradztwem w kwestiach wymiany części bądź ich naprawy co pozwala klientowi wybrać optymalne rozwiązania dla swoich urządzeń oraz zaoszczędzić spore pieniądze. W ramach świadczonych przez nasz elektroserwis usług zawsze poroponujemy darmową wycenę. Cały czas się szkolimy i udoskonalamy nasz warsztat pracy. W naszym warsztacie stosujemy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kamera termowizyjna »

  Kamera termowizyjnaWytwórca przyrządów pomiarowych Sonel S.A. ukazuje swoją zamożną propozycję produktową. Propozycja wycelowana jest zwłaszcza do osób, które profesjonalnie lub w zaciszu domowym zajmują się wszelkiego rodzaju kablami czy elementami pod napięciem. Przybory takie jak lokalizator przewodów czy kamera termowizyjna pomogą znaleźć naruszone przewody czy odczytać ich temperaturę bez wystawiania zdrowia pracowników na szwank. Wszelkie towary marki Sonel odznaczają się świetną jakością i gwarancją sprawnego funkcjonowania, na skutek czego są one perfekcyjnie znane każdemu w branży industrialnej i elektr...

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem metali - NOVUMPLAST »

  Obróbka skrawaniem metali - NOVUMPLASTZakład wprowadza oryginalne projekty, umiejętnie łącząc wiedzę i doświadczenie z najnowszymi trendami rynkowymi.

  Podstawy funkcjonowania firmy NOVUMPLAST to rzetelność, solidność i terminowość wykonywanych zleceń klientów.

  Proces projektowania oraz produkcji realizowany jest z wykorzystaniem bardzo nowoczesnego parku maszynowego, w oparciu o innowacyjne technologie wytwarzania, najwyższą jakość surowców oraz kompetentną i wykwalifikowaną kadrę.

  Zakład NOVUMPLAST współpracuje z licznymi krajowymi i zagranicznymi kontrahentami, którym oferujemy najwyższej jako...

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpiecznik różnicowo prądowy »

  Bezpiecznik różnicowo prądowyBezpiecznik różnicowo prądowy jest urządzeniem częstokroć niedocenianym. Budując sieć elektryczną w firmie ludzie nieraz pomijają ten rodzaj zabezpieczenia. Niewprawni specjaliści są przekonani, że zamontowanie samego wyłącznika instalacyjnego będzie czymś wystarczającym.

  A to bezpiecznik różnicowy jest winien odcinania energii elektrycznej w momencie kopnięcia, bądź innego przypadku pojawienia się prądu upływowego. Dzisiaj projektuje się bezpieczniki instalacyjne z dodanymi modułami różnicowo prądowymi. Tego rodzaju produkty wyszukacie na portalu dobrebezpieczniki. pl...

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »