Kopalmat


Korzyści jakie płyną ze współpracy z nasza firmą to przede wszystkim otrzymanie w szybkim czasie wysokiej jakości części i podzespołów do przenośników taśmowych. Nasze produkty spełniają wszelkie wymagane normy i cechują się wytrzymałością i wysokimi parametrami użytkowymi. Zapraszamy.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Koła łańcuchowe »

  Koła łańcuchoweOferta popularnego włoskiego producenta - Chiaravalli wystosowana jest do wszystkich jednostek działających w branży spożywczej, budowlanej, maszynowej, tekstylnej, rolniczej, motoryzacyjnej. Firma znana jest z produkcji najwyższej próby elementów do maszyn i urządzeń, a należą do nich między innymi koła łańcuchowe, sprzęgła, przekładnie, koła pasowe, koła zębate, zespoły łożyskowe. Chiaravalli Polska jest jednym z oddziałów tego największego w Europie producenta komponentów przeniesienia napędu. Polski oddział dysponuje znacznym magazynem, który umożliwia błyskawiczne dostawy pożądanych częśc...

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem metali - NOVUMPLAST »

  Obróbka skrawaniem metali - NOVUMPLASTZakład wprowadza oryginalne projekty, umiejętnie łącząc wiedzę i doświadczenie z najnowszymi trendami rynkowymi.

  Podstawy funkcjonowania firmy NOVUMPLAST to rzetelność, solidność i terminowość wykonywanych zleceń klientów.

  Proces projektowania oraz produkcji realizowany jest z wykorzystaniem bardzo nowoczesnego parku maszynowego, w oparciu o innowacyjne technologie wytwarzania, najwyższą jakość surowców oraz kompetentną i wykwalifikowaną kadrę.

  Zakład NOVUMPLAST współpracuje z licznymi krajowymi i zagranicznymi kontrahentami, którym oferujemy najwyższej jako...

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalujemy tokarki sterowane numerycznie »

  Instalujemy tokarki sterowane numerycznieTokarki numeryczne to bardzo znana forma sprzętu tokarskiego montowana w produkujących zakładach przemysłowych. Dzieli się je przeważnie na tokarki cnc sterowane manualnie, automatycznie a także laserowo. Wiadomo, że te pracujące w ustawieniu automatycznym wykonują swoje etapy działania - nawet z ustawieniem i odłożeniem elementu obrabianego - bez naszej pomocy, odbywa to także sprawnie. Jest to typowa czynność produkcyjna. Tokarki sterowane numerycznie, jakie działają w dużej ilości przypadków laserowo - inaczej bywa chyba, że mamy do czynienia z trochę wcześniejszymi modelami, które należy o...

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »