Monitoring samochodu

Monitoring samochodu Sklep internetowy oferuje: miniaturowe kamery, podsłuchy, monitorowanie komputera, lokalizatory GPS, dyktafony cyfrowe, wykrywacze podsłuchów. Dodatkowo do kupienia są niezawodne miniaturowe rejestratory, podsłuch telefonu komórkowego oraz podobnie zagłuszacze. Firma za wyjątkiem sprzedaży narzędzi do szpiegowania oferuje wykrywanie podsłuchów oraz kamer szpiegowskich.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Podsłuchy kwarcowe »

  Podsłuchy kwarcoweMonitoring GPS, podsłuch komórki czy podobnie podsłuch komputera proponuje nasz sklep detektywistyczny. W naszej ofercie znajdziecie oprócz tego urządzenia podsłuchowe takie jak podsłuch, dyktafony mini kamery. Prócz tego posiadamy zróżnicowane urządzenia takie jak wykrywacz podsłuchu, wykrywacz kamer bądź zagłuszacz. Świadczymy także usługi mające na celu wykrywanie podsłuchów....

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mikrosluchawki »

  MikrosluchawkiSesja za pasem, nie możesz się skupić na nauce, masz ważną prezentację ale strach przed publicznością powoduje, że nie możesz słowa wypowiedzieć? Rozwiązaniem Twoich problemów jest posiadanie mikrosłuchawki. Ma ona wiele zastosowań, wedle pomysłu i uznania. Proponujemy mikrosłuchawki, mikrosłuchawki bezprzewodowe, podsłuchy, pętle indukcyjne. ...

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ✪ Terminal płatniczy PaySquare na test 30 dni ✪ »

  ✪ Terminal płatniczy PaySquare na test 30 dni ✪PaySquare jako jedyna firma na rynku oferuje wypróbowanie na test 30 dniowy terminala płatniczego za który nie pobiera abonamentu.

  PaySquare to firma która bezpośrednio rozlicza płatności kartami Visa i Mastercard na własnych terminalach.

  Zapraszamy wszystkie firmy do wypróbowania naszej usługi przez okres 30 dni i podjęcie decyzji czy warto pozostawić terminal na ladzie czy zwrócić bez dodatkowych kosztów do PaySquare.

  ✪ Najniższe prowizje na rynku polskim
  ✪ Niskie ceny najmu terminala płatniczego
  ✪ 30 dni na testowanie terminala

  Zapra...

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »