Przezmorze.pl Sp. z o.o.


Przezmorze.pl to eksperci w zakresie tworzenia pakietów wycieczkowych. W jednym miejscu znaleźć można między innymi bardzo ciekawe pakiety wycieczkowe dla polskiej turystyki do krajów nadbałtyckich. Firma zajmuje się wszystkim od początku do końca i jest bezcenną pomocą dla organizatorów wycieczek z przeprawą promową.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Podróży Kanion Poznań »

  Biuro Podróży Kanion PoznańJesteśmy jednym z pierwszych biur podróży działających na poznańskim rynku turystycznym. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku.
  W chwili obecnej zakres organizacji naszych wyjazdów to cała Polska oraz wszystkie kraje europejskie. Naszymi klientami są szkoły i instytucje z obszaru całej Polski. Grupom szkolnym proponujemy oprócz wycieczek również zielone szkoły, a dla grup zorganizowanych wycieczki i wyjazdy integracyjne, zapewniając fachową obsługę i sprawdzonych pilotów.

  Ponadto znajdą Państwo u nas bogatą ofertę renomowanych polskich touroperatorów m.in.: Alfa Star, A...

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy na wycieczki objazdowe 2014 »

  Zapraszamy na wycieczki objazdowe 2014Tym razem chciałabym zachęcić Państwa od aktywnego zwiedzania świata za pomocą propozycji wycieczki objazdowe 2014. Ta forma wypoczynku niesie ze sobą mnóstwo korzyści. wycieczki autokarowe dają okazję odwiedzenia wielu interesujących miejsc w krótkim okresie czasu. To ponadto szansa poznania różnych kultur i odczucia wielu z tych różnic na własnej skórze. Takie doświadczenie ma szansę w przyszłości mieć pozytywny wpływ na nasze postrzeganie świta i otaczających nas ludzi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją internetowego biura podróży TravelNeo umieszczoną na portalu http://w...

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kolej transsyberyjska »

  Kolej transsyberyjskaPonad dziewięć tysięcy kilometrów i sześć dni, cztery godziny ekskursji, to na pewno najlepsze czynniki, mówiące czym tak naprawdę jest kolej transsyberyjska. Skosztuj nowych doznań i innej kultury oraz zobacz obszary Złotego Pierścienia, jezioro Bajkał, targ pekiński, albo syberyjskie kulinaria. Z nami wyruszysz w przygodę swego życia. ...

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »