Spotkania Firmowe Poznań - ZeroNudy.com

Spotkania Firmowe Poznań - ZeroNudy.com Pod pojęciem spotkań firmowych możemy kryć się wiele innych typów imprez, m. in. : imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, imprezy dla firm, integracja firmowa, imprezy integracyjne, pikniki firmowe, imprezy plenerowe, eventy firmowe.

Tymi wszystkim rodzajami eventów zajmuje się firma ZeroNudy, która potrafi w sposób kompleksowy objąć działania organizacyjne imprezy. Doskonale czujemy się w organizacji imprez firmowych na terenie Poznania Wrocławia. Teren woj. wielkopolskiego i dolnośląskiego mamy doskonale poznany w zakresie terenów na pikniki firmowe, obiekty hotelowe na imprezy firmowe.

Oprócz tego w naszej ofercie posiadamy ciekawe atrakcje na imprezy, których nie sposób wymienić wszystkich: imprezy team building, które wymuszają prace zespołowe, gry scenariuszowe o różnej tematyce, imprezy paintballowe, wieczory tematyczne, imprezy stylizowane: impreza góralska, octoberfest, wiejska, prohibicja, wieczór PRL, hawajska, piracka, wojskowa, militarna, akademia policyjna, szpitalna peryferiach i wiele innych.

Niebanalność imprezy - jest dla nas wyznacznikiem. Klimat imprezy, profesjonalna organizacja oraz jakość usługi to dla nas podstawa.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przyjęcia okolicznościowe Poznań »

  Przyjęcia okolicznościowe PoznańEcotropicana to miejsce starające się o niezapomniane przeżycia dla wszystkich bez względu na wiek. Cechuje naszą firmę i miejsce tropikalny klimat oraz plażą z prawdziwym piaskiem. Organizujemy nietypowe imprezy, zarówno dla starszych, ale głównie dla maluchów. Jeżeli chciałbyś w najbliższych okresie zrobić swojemu dziecku wyjątkowe urodziny to chętnie się tego podejmiemy. Zajmujemy się także zajęciami edukacyjnymi. Jesteśmy młodym zespołem z pomysłem oraz otwartym na propozycje, specjalizując się w zajęciach edukacyjnych....

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotele konferencyjne »

  Hotele konferencyjneWejdź na stronę Konferencyjnie.pl, aby zapoznać się z bogatą gamą ofert. Proponowane są różnorodne obiekty konferencyjne, a w nich różne sale szkoleniowe. Pewien wycinek propozycji to sale konferencyjne na Mazurach. Fajnie przygotowane konferencje nad morzem, na długo zostają w pamięci. Konferencje nad morzem to nie tylko możliwość poznawania najświeższych nowinek naukowych, ale także obietnica znakomitego wypoczynku. Zaproszeni mogą zażywać kąpieli w wolnych momentach, jeśli tylko trafi się stosowna pogoda. Niewątpliwie konferencje nad morzem planowane mogą dotyczyć różnorodnych obszarów tema...

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adventure Sky »

  Adventure SkyZastanawiasz się nad imprezą integracyjną i brakuje Ci pomysłów? Jednym z rozwiązań jest zdecydowanie się na pomoc firmy Adventure - Sky. Adventure - Sky to działalność, która stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom, w ofercie można znaleźć choćby spływy kajakowe.
  Gdyby były jakieś wątpliwości, weź pod uwagę, że ludzie pracujący w firmie tworzą starannie dobraną kadrę....

  Data dodania: 11 03 2019 · szczegóły wpisu »