Styx Dom Pogrzebowy

Styx Dom Pogrzebowy Gdy umiera bliska osoba, nasz ból nie ma granic. Nie umiemy się z tym pogodzić. Czujemy rozpacz i pustkę. Jak w takiej sytuacji podjąć się jeszcze organizacji uroczystości pożegnalnej? Z pomocą i wsparciem przyjdzie Dom Pogrzebowy Styks z Wrocławia. Od 20 lat świadczymy usługi pogrzebowe, które odciążają najbliższą Rodzinę zmarłego, od powinności wypełniania wszelkich formalności powiązanych z uroczystością pożegnalną. Doradzamy w doborze trumny, urny, przygotujemy stypę, na prośbę naszych Klientów, wyprawimy profesjonalną asystę podczas ceremonii pogrzebowej. Oferta Zakładu Pogrzebowego Styks włącza poza tym międzynarodowy transport zmarłych oraz wprawną opiekę nad grobami.
Nie zostaniecie Państwo bez pomocy, w tych trudnych chwilach.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzątanie grobów »

  Sprzątanie grobówZapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy sprzątającej nagrobki. W ofercie posiadamy mycie grobów w wyznaczonych przez klienta datach lub tylko pojedyncze sprzątania. Myjemy groby specjalnymi środkami chemicznymi, które nie niszczą kamienia.

  Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. ...

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KOMPLEKSOWA OPIEKA NAD GROBAMI »

  KOMPLEKSOWA OPIEKA NAD GROBAMINasza Firma daje Państwu możliwość jednoczesnego dbania o groby bliskich z najdalszych zakątków świata, oraz ofertę którą Tworzymy indywidualnie dla każdego klienta.
  Oferujemy: sprzątanie grobu oraz bezpośredniego otoczenia grobu, zapalanie zniczy, konserwacja, pastowanie, mycie grobu, zagospodarowanie bezpośredniego otoczenia nagrobka, obsadzenie grobu oraz jego otoczenia roślinami, kontakt w imieniu klienta z administratorami cmentarza, parafiami i urzędami, zamieszczanie nekrologów, dokumentacja zdjęciowa, zamawianie mszy, załatwianie dla osób starszych transportu oraz odwiedzenie grob...

  Data dodania: 01 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Memento Mori Usługi Pogrzebowe »

  Memento Mori Usługi PogrzebowePoszukujesz zakładu pogrzebowego, który gwarantuje kompleksowe podejście do pogrzebu? Jeżeli interesuje Cię zakład pogrzebowy Poznań, musisz zapoznać się z naszą działalnością (wszystko, co należy wiedzieć, jest na naszej stronie). Dobrze jednak jeszcze dodać, że początek funkcjonowania zakładu miał miejsce w 2001 roku — wiele lat na rynku to zawsze niezaprzeczalny dowód na zadowolenie klientów....

  Data dodania: 22 01 2019 · szczegóły wpisu »