Gabinet Kosmetyczny Lublin - Dr Katarzyna Sidor

Gabinet Kosmetyczny Lublin - Dr Katarzyna Sidor ?KREM? Lublin Gabinet Pielęgnacji Urody i Odchudzania to urocze miejsce, powstałe z myślą o zadbanych kobietach, które chcą dbać o swój rewelacyjny wygląd i ciekawie spędzić czas.Każdemu, kto mnie odwiedzi proponuję kompleksową analizę stanu skóry i zaproponuję odpowiednie działania w celu poprawy jej kondycji. Proponuję także zabiegi odchudzania. Dostępna jest również dietetyka.Wykonane w gabinecie zabiegi kosmetyczne zachwycą każdą kobietę.Zapraszam wszystkie kobiety serdecznie.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Psychoterapeuta WarszawaStrefa Pomocy jest gabinetem psychoterapii mieszczącym się w jednej z dzielnic Warszawy - na Mokotowie. Każdy kto zgłosi się do gabinetu uzyska pomoc z zakresu psychoterapii z rąk wykształconych psychologów. Strefa Pomocy udziela pomoc osobom, które nie radzą sobie z kłopotami emocjonalnymi zarówno w życiu prywatnym i zawodowym. Specjalista nazywa problem, a następnie szuka sposobujego rozwiązania. W gabinecie psychoterapeutycznym, osoby, które znajdują się w kryzysowej sytuacji, przechodzą trudny moment w życiu, uzyskają fachową pomoc psychologiczną, przez co będzie możliwa walka z dręczącymi...

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza psychoterapia Bydgoszcz »

  Najlepsza psychoterapia BydgoszczPsychoterapia Bydgoszcz wcale nie musi być droga. U Nas znajdą Państwo cenionych psychiatrów, którzy oferują profesjonalną pomoc dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Dla Nas najważniejszy jest zawsze klient i pacjent, dlatego też nasz lekarz psychiatra Bydgoszcz do każdego pacjenta podchodzi z indywidualnym zaangażowaniem. Dobry psychiatra Bydgoszcz teraz do Państwa dyspozycji. Umów się na wizytę kontrolną i przekonaj się sam, że oferujemy najlepsze diagnozy oraz skuteczne leczenie. ...

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomarańczowe Ja - Ośrodek Psychoterapii »

  Pomarańczowe Ja - Ośrodek PsychoterapiiChęć skorzystania z pomocy psychologa cały czas się zwiększa.
  Wszyscy ludzie w państwach nastawionych na szybkie tempo życia, są bardzo mocno obarczani ciągłym napięciem oraz schorzeniami związanymi z psychiką.
  Centrum z doradztwem psychologicznym zostało wykreowane z myślą o wszystkich, którzy nie radzą sobie ze swoimi uczuciami.
  Poradnia znajduje się w Poznaniu.
  Osoby poszukujące zrozumienia i profesjonalnej pomocy mogą liczyć na wyspecjalizowanych psychologów i trenerów.
  Istnieje szansa pójścia na terapię grupową, jak i również prywatne konsultacje.
  Powrót do ...

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »