Plawia Sp z o.o.


Zajmujemy się w firmie Plawia w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług w zakresie zarówno projektowania oraz wykonywania różnych typów dźwigów oraz wind dla osób niepełnosprawnych. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno fachowe doradztwo, które pozwala dopasować urządzenia do potrzeb klientów, a także sprawne dostarczenie urządzeń.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie alkoholizmu »

  Leczenie alkoholizmuW prywatnej Klinice odwykowej Medox, położonej pod Warszawą proponujemy całkowity zakres usług związanych z leczeniem alkoholizmu.
  - pomagamy przerywać ciągi alkoholowe
  - prowadzimy detoksykację alkoholową
  - w Dziale Terapii Uzależnień zasadniczy program psychoterapeutyczny trwa 35 dni
  - wykorzystujemy nowoczesne, sprawdzone metody farmakologicznego leczenia alkoholizmu
  - leczymy wszystkie powikłania choroby alkoholowej (np: depresje, zaburzenia funkcji poznawczych, polineuropatię, choroby trzustki, wątroby, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze)
  - prowadzimy kurację ( ...

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Refundacja pieluchomajtek »

  Refundacja pieluchomajtekOpieka nad starszymi ludźmi to zadanie, do którego nie wszyscy są predysponowani i nie wszyscy będą dawać radę jako, że wymaga ona osobliwego zestawu kwalifikacji potrzebnego przy opiece nad takimi ludźmi. Opieka nad starszymi nie należy do łatwych jako że nieraz jest to zajęcie, któremu musimy poświęcić się do reszty. Nie jest to zawód dla osób niezwykle delikatnych, ponieważ opieka nad starszymi to niejednokrotnie przykre przypadki tudzież zaangażowanie naszych emocji co nierzadko biegnie do pełnego zaangażowania się i opieka nad starszymi nie staje się tak prosta....

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport chorych Warszawa »

  Transport chorych WarszawaFirma Modus Ambulans zajmuje się profesjonalnym transportem medycznym. Posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Oferuje między innymi przewozy do szpitali i domów opieki społecznej. W zakresie usług posiada także zabezpieczanie imprez masowych (koncertów, pikników, wydarzeń kulturalnych) pod kątem bezpieczeństwa medycznego. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług....

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »