Podkategoria: Medycyna pracy

 • Ćwiczenia na koncentrację »

  Ćwiczenia na koncentracjęTerapia Vojty oparta jest na fazach rozwoju lokomocji i torowaniu drogi neurologicznej. Za radą stosowania całościowych zachowań lub wzorów wykonywania ruchów przeciw oporowi w centralnej osi ciała ( głowa, tułów, biodra i barki ) uzyskuje się u osób spastycznych powrót koordynacji mięśni i tzw. " ciszę motoryczną ".
  Podstawowymi odruchami wykorzystywanymi w terapii metodą Vojty jest odruch pełzania naprzemiennego i odruch obrotu wokół swojego ciała. Wyzwalanie odruchu pełzania i obrotu według prawidłowego wzorca uzyskuje się za radą :
  Pozycji ułożeniowej, czyli pozycji wyj...

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Corporate wellness »

  Corporate wellnessFirma Care Solutions od 2012 roku świadczy usługi z zakresu corporate wellness. Jesteśmy liderem na Polskim rynku programów prozdrowotnych dla firm. Współpracujemy na stałe z liderami z branży IT, bankowości, logistyki, doradztwa finansowego oraz sprzedaży. W każdym tygodniu z naszych usług korzysta ponad 1000 pracowników biurowych i fizycznych.

  Oferujemy kompleksowe wsparcie przy dopasowaniu programów wellness w Państwa firmie. Przeprowadzimy audyty stanowisk pracy, zasugerujemy najlepsze rozwiązania, przeszkolimy pracowników i będziemy stale starali się aby czyli się komfortowo ...

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna pracy

Nowa strona firmowa:

Adres: