Podkategoria: Poalkoholowe odtruwanie, terapia

 • Odwyk »

  OdwykJesteśmy prywatnym ośrodkiem leczenia uzależnień. Dostarczamy specjalistyczne rozwiązania w zakresie leczenia alkoholizmu. Proponujemy profesjonalną pomoc terapeutyczną w zakresie uzależnień. Ośrodek usytuowany jest w centrum kraju w miejscu korzystnym ze względu na dojazd. Posiadamy w ofercie terapię uzależnień w formie stacjonarnej obejmującej pobyt w ośrodku przez 4-8 tygodni, jak również ambulatoryjnej, obejmującej korzystanie z oferty ośrodka na zasadach podobnych do punktu konsultacyjnego. Polecamy pełną gamę terapii uzależnień zarówno jeżeli chodzi o środki psychoaktywne, jak narkotyki,...

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog Lublin »

  Pedagog LublinOferta prezentowana przez Gabinet Terapeutyczny Lublin wskazana jest dla najmłodszych a także dla opiekunów. Konsultacją terapeutyczną praktykowaną przez pedagoga objęte są przeważnie najmłodsi z problemem takim jak dysleksja, zaburzenia psychicznne, kłopoty szkolne, a także dyskalkulia.
  Praktykowane są na dodatek warsztaty socjoterapeutyczne dla dzieci z problemami, dla dzieci z ADHD, z lękami, dla dzieci agresywnych oraz zestresowanych i wycofanych.
  Dla dorosłych przekazywane są indywidualne wskazówki, konsultacje i warsztaty.
  Korzystam z różnorodnych i licznych środków terap...

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Terapii Uzależnienia od Alkoholu »

  Gabinet Terapii Uzależnienia od AlkoholuJeśli trafiłeś na moją stronę, znaczy to, że Ty lub Twoi bliscy potrzebujecie pomocy. Mój gabinet terapii to miejsce, w którym uzyskasz profesjonalne wsparcie w trudnej sytuacji życiowej, jaką jest choroba alkoholowa oraz uzależnienia behawioralne.

  Uzależnienie od alkoholu oraz uzależnienia behawioralne są chorobami, które trzeba leczyć. Terapia polega na tworzeniu sytuacji, w których sam mógłbyś sobie odpowiedzieć na pytanie: Co dawało Ci picie/ kompulsywne zachowania, kim stałeś się pijąc, po co miałbyś przestać pić i itp. W każdym momencie rozwoju choroby możesz się leczyć. Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poalkoholowe odtruwanie, terapia

Nowa strona firmowa:

Adres: