Podkategoria: Tatuaże

 • Makijaż trwały Poznań »

  Makijaż trwały PoznańZabieg mikropigmentacji pojawił się w Polsce w 1992 roku na 1 Kongresie Kosmetycznym PSK. Od tego momentu stał się zabiegiem dla wszystkich kobiet, które ćwiczą, gimnastykują się.
  Jako kosmetyczka- linergistka z kilkuletnim stażem zapraszam do salonu makijażu permanentnego w Poznaniu.
  Do mikropigmentacji wykorzystuję specjalne do tego przeznaczone pigmenty.
  Dzięki równomiernej aplikacji pigment w ciągu kilku lat ulega stopniowemu wchłanianiu oraz podlega naturalnym procesom złuszczania naskórka. Bez dopigmentowania będzie stanie się coraz jaśniejszy.
  Gdy makijaż permanentn...

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio Tatuażu Syndicate »

  Studio Tatuażu SyndicateZastanawiasz się nad tym, czy tatuaż jest dobrym rozwiązaniem? Jeśli myślisz o tatuażu, mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję — jak się pewnie domyślasz, chodzi o możliwie szybkie zapoznanie się z naszą ofertą.
  Co do zalet, na pewno należy podkreślić kreatywność, jakość i wieloletnie doświadczenie.

  Więcej informacji znajdziesz na stronie działalności....

  Data dodania: 20 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Fillink Tattoo »

  Fillink TattooFillink Tattoo to salon tatuażu w Lublinie, dla którego nie ma niewykonalnych projektów. Zespół składa się z niezwykle doświadczonych specjalistów, którzy mają w swojej galerii mnóstwo intrygujących prac. Fillink Tattoo zapewnia najwyższej jakości tatuaże, perfekcyjne projektowanie wzorów, darmowe konsultacje, a także cover up, czyli zakrywanie starych tatuaży. Czy już wiesz, co wybierzesz?...

  Data dodania: 28 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Jah Love Tattoo »

  Jah Love TattooProfesjonalne studio tattoo w Warszawie? Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego salonu, w którym wykonasz swój pierwszy, a może już któryś z kolei tatuaż? Postaw na miejsce, w którym poza sterylnymi i komfortowymi warunkami panuje również miła atmosfera. U nas profesjonalnie wykonasz tatuaż oraz piercing. Zapraszamy do umówienia się na wizytę w studiu JAH LOVE!...

  Data dodania: 27 05 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tatuaże

Nowa strona firmowa:

Adres: