Minikoparki

Minikoparki Firma Aries Power już od prawie 20 lat importuje na obszar Polski wysokiej jakości urządzenia. W 2011 roku firma Aries Power zainicjowała współpracę z z firmą Airman i od tego czasu stała się głównym dystrybutorem profesjonalnych minikoparek AIRMAN. Minikoparki tworzone są w kraju kwitnącej wiśni od parudziesięciu lat, a na rynku europejskim dostępne są od parunastu lat. Minikoparki AIRMAN odznaczają się doskonałymi parametrami np: głębokością kopania, trwałością a także niezawodnością.Minikoparki Airman są do kupienia w dwóch wersjach: klasycznej i z tzw. zerowym tyłem - czyli takie, w których obracająca się kabina zawsze zawiera się w obrysie gąsienic. Wszystkie minikoparki proponowane przez Aries Power wyposażone są w dieslowskie silniki firmy Yanmar, wyjątkiem jest minikoparka AX27-4 o masie 2790kg zaopatrzona w silnik KUBOTA. Wszechstronna oferta koparek o rozpiętości wagowej od 1,1 do ponad 5 t, akcesoria i parametry techniczne, pozwolą na zastosowanie tychże koparek do duzej liczby różnorodnych prac, zarówno zwykłych wykopów, jak i trudnych wyburzeń. Standardowym wyposażeniem minikoparek AIRMAN jest szybkozłącze i dwie pary łyżek dowolnego rozmiaru, wyjście hydrauliki na maszcie pozwalające zamocowanie różnego typu narzędzi zasilanych olejem hydraulicznym, wentylowana kabina, dwie prędkości jazdy, pompy wielotłoczkowe o zmiennej wydajności dopuszczające wypracować optymalne siły pracy i polepszające efektywność użytkowania. Co więcej minikoparki o masie ponad trzech ton standardowo zaopatrzone są w radio i klimatyzację.Minikoparki AIRMAN to wyborny wybór dla osób, którzy uwielbiają odporność koparek, duży standard wykonania i wygodne warunki eksploatacji.Dla swoich klientów, którzy nabędą nową [url=http://www.airman.com.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HanBud ? Firma budowlana »

  HanBud ? Firma budowlanaHanBud to firma budowlana, która ma bardzo bogaty wachlarz ofertowy, który dostosowany jest nie tylko do klienta indywidualnego, ale także dla przedsiębiorstw, które szukają solidnych wykonawców. Wybierając właśnie tę firmę, można skorzystać z koparki czy usługi koparkowe, których ciężko znaleźć na terenie Porąbki. HanBud proponuje również skład budowlany, materiały budowlane i dobór tylko tych, które są warte polecenia i dostosowane do budżetu zamawiającego.

  Firma proponuje kompleksowe roboty, w tym roboty ziemne, a także zebranie kruszywa czy dostarczenie go na plac budowy. Warto...

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Husar-lift.pl »

  Husar-lift.plPodczas gdy budują nam nowy wieżowiec montują w nim windy osobowe których jest zazwyczaj kilka. Windy osobowe są bardzo potrzebne nie tylko osobom starszym niemniej jednak też podczas przeprowadzki czy jak chcemy wnieść rower na ósme piętro czy wyższe. Ułatwiają transport mieszkańców piętr górnych na dół i z dołu na górę. Chętnie opowiedziałbym historię, która zdarzyła się w windzie niemniej jednak za niewiele czasu. Powiem wyłącznie tyle, że windy osobowe mogą napędzić nie jednej osobie strachu. Windzie wolno utknąć bo zabrakło akurat prądu albo dźwig się zepsuł.
   ...

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Łyżki do koparek ZMG »

  Łyżki do koparek ZMGChcąc rozwijać swoją firmę budowlaną należy rozwijać istniejący park maszynowy o elementy osprzętu budowlanego pozwalające na poszerzenie funkcjonalności koparek, spychów, oraz innych pojazdów budowlanych. W katalogu ofertowym firmy znajdziesz szeroki wybór obejmujący specjalistyczne łyżki do koparki pozwalające na poszerzenie funkcjonalności istniejących koparek o prace ziemne przy karczowaniu terenu, nadające im możliwość podbierania skarpowego, oraz innych specjalistycznych robót ziemnych. Poznaj dokładne informacje i zamówi online łyżki do koparek ZMG....

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »