Podkategoria: Przeglądy techniczne

 • Obsługa flot samochodowych - Auto Centrum Piotrowski »

  Obsługa flot samochodowych - Auto Centrum PiotrowskiNasza firma to nowoczesny zakład, który prowadzi naprawy samochodów osobowych wszystkich marek oraz ciężarowych do 3, 5 tony. Profesjonalny zespół fachowców oraz najnowocześniejszy sprzęt pozwala nam zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów.
  Oferujemy pełny zakres usług, m. in. : mechanikę pojazdów, diagnostykę i naprawy z zakresu elektroniki samochodowej, blacharstwo i lakiernictwo, obsługę flot samochodowych, przeglądy aut przed zakupem, serwis klimatyzacji, całodobową pomoc drogową, serwis kół i ogumienia, wymianę i przechowywanie opon.
  Na czas naprawy proponujemy sa...

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis samochodowy Przemyśl »

  Serwis samochodowy PrzemyślOgromna konkurencja na rynku, która pojawia się obecnie właściwie we wszystkich branżach sprawia, że przedsiębiorstwa muszą świadczyć naprawdę atrakcyjne usługi, aby klienci zechcieli z nimi współpracować.
  Jeżeli chcesz mieć pewność, że samochód, którym codziennie jeździsz do pracy, wozisz swoje dzieci do szkoły czy wyjeżdżasz na urlop, jest w dobrym stanie technicznym, skorzystaj z oferty firmy Turbo-Przemyśl. Zajmuje się ona mechaniką pojazdową oraz prowadzi profesjonalną naprawę turbosprężarek w Mielcu, Przemyślu oraz Jarosławiu. Chcąc dowiedzieć się większej ilości szczegółów, odwied...

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Dacia Poznań »

  Serwis Dacia PoznańAuto Compol S. A. , to działający w stolicy Wielkopolski oraz leżącej nieopodal miejscowości Luboń licencjonowany koncesjoner samochodów Dacia. W posiadaniu tego autoryzowanego dealera samochodów znajdują się trzy bardzo fachowo wyposażone salony i serwisy Dacia, z których dwa ulokowane są w dogodnych dla Klientów punktach miasta Poznania, a jeden w jego pobliżu. Profesjonalna obsługa salonów Dacia zapewnia Klientom fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego samochodu Dacia z szerokiej gamy modeli. Natomiast wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów serwisów Dacia świadczy szer...

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przeglądy techniczne

Nowa strona firmowa:

Adres: