Zaczarowany Ołówek - Eventy i imprezy dla dzieci.

Zaczarowany Ołówek - Eventy i imprezy dla dzieci. Wymyślamy eventy, pikniki rodzinne i imprezy dla dzieci. W zalewie różu i plastiku jesteśmy alternatywą dla wszechobecnej tandety dając rozrywkę w dobrym stylu. Podążamy za nurtami oraz opracowujemy design na czasie, bo dzieci powinny być otoczone harmonijnymi wzorami, które przyniosą rezultaty w ich przyszłym życiu. Absolwenci Akademii Sztuk Pięknych, którzy są w naszym gronie dbają o detale, dobrany nastrój i doskonały design komponowanych przez nas imprez. Łódź, eventy dla dzieci są tu popularną praktyką integrującą rodziny pracowników lub klientów.

Zaczarowany Ołówek wyrósł z warsztatów artystycznych i różnych działań plastycznych, które edukują. W związku z tym mamy świadomość jak kreować poczynania, które prócz zwyczajnej zabawy poszerzają fantazję. Kluczowa jest dla nas edukacja i dbamy o to, żeby wszelki aranżowany przez nas event dawał nie tylko spełnienie, ale i edukację.

Mamy dodatkowo w ofercie lubiane atrakcje na imprezy jak animacje z chustą, bańki mydlane, dmuchańce, malowanie twarzy itd. Próbujemy jednak włączać zajęcia dla dzieci tak, aby odpowiadały klimatowi okazji uroczystości. Nie każdy festyn musi być powtarzalny. Przedszkolaki, które przeważnie potrzebują aktywności ruchowej odszukają moc atrakcji, a zatroszczą się o nich profesjonalni animatorzy. Natomiast dla większych, więcej potrzebujących, stworzyliśmy warsztaty dla dzieci. Wchodząc w świat kreatywności możne są wykonać dzieła sztuki lub wspólnie pomajsterkować.

Urodziny dla dzieci też pozostają segmentem naszych usług. Dostarczamy parę opcji - urodziny muzyczne (w prawdziwym studiu nagrań), urodziny z nowoczesnymi technologiami w jednym z najmocniej kreatywnych miejsc w Łodzi oraz urodziny połączone z warsztatami artystycznymi w zabytkowej willi. Jeśli masz chęć, aby animacje czy warsztaty pojawiły się również na domowej uroczystości lub w odbrębnym miejscu - z miłą chęcią przygotujemy takie atrakcje. Imprezy firmowe kierowane do dzieci pracowników czy klientów to bardzo dobre poszerzenie działań w zakresie odpowiedzialności biznesu.

Każdy fragment oferty jest ustawiony na rozwój dziecka. Niezależnie od wieku, czy to uczestnicząc w warsztatach, animacjach, zabawach czy chociażby oglądając kolorową paradę, maluch uczy się i spostrzega poszerzając horyzonty myślowe i wiedzę o świecie.

Szczegóły

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Spotkania Firmowe Poznań - ZeroNudy.com »

  Spotkania Firmowe Poznań - ZeroNudy.comPod pojęciem spotkań firmowych możemy kryć się wiele innych typów imprez, m. in. : imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, imprezy dla firm, integracja firmowa, imprezy integracyjne, pikniki firmowe, imprezy plenerowe, eventy firmowe.

  Tymi wszystkim rodzajami eventów zajmuje się firma ZeroNudy, która potrafi w sposób kompleksowy objąć działania organizacyjne imprezy. Doskonale czujemy się w organizacji imprez firmowych na terenie Poznania Wrocławia. Teren woj. wielkopolskiego i dolnośląskiego mamy doskonale poznany w zakresie terenów na pikniki firmowe, obiekty hotelowe na imprezy f...

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Balticdive »

  BalticdiveKursy nurkowania na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym kursy rekreacyjne od dwunastego roku zycia, doszkalające, specjalistyczne oraz techniczne według standardów IANTD. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości. ...

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kogucik Grzegorz Muzykowski »

  Kogucik Grzegorz MuzykowskiKażda uroczystość w naszym życiu warta jest specjalnej oprawy. Jeśli chcesz zorganizować wesele, chrzciny, czy komunię, zapoznaj się z ofertą sali bankietowej Lavenda, która mieści się w Lublinie. To również doskonałe miejsce na zorganizowanie spotkania firmowego, konferencji, czy szkolenia. Zapoznaj się z pełną ofertą sali i zapytaj o wolny termin....

  Data dodania: 14 12 2018 · szczegóły wpisu »